yükleniyor

Hosting Paketlerimiz

Güçlü, Dinamik, Hızlı. Birbirinden özel web hosting paketlerimizden size en uygun olanı tercih edin.

Kurumsal Eko Linux

200 TL. / Yıllık
1 GB Web Alanı1 Adet Web Sitesi Barındırma50 GB Aylık TrafikLimitsiz E-Posta Limitsiz Sub DomainLimitsiz Domain Yönlendirme 1 Adet MySQL
Satın Al

Kurumsal Plus Linux

300 TL. / Yıllık
5 GB Web Alanı1 Adet Web Sitesi Barındırma100 GB Aylık TrafikLimitsiz E-Posta Limitsiz Sub DomainLimitsiz Domain Yönlendirme 1 Adet MySQL
Satın Al

Kurumsal Gold Linux

500 TL. / Yıllık
10 GB Web Alanı 1 Adet Web Sitesi Barındırma 500 GB Aylık Trafik Limitsiz E-Posta Limitsiz Sub Domain Limitsiz Domain Yönlendirme 1 Adet MySQL
Satın Al

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!

Genel AçıklamalarCPU Limiti: Tüm hosting paketlerimizde için %20 işlemci sınırı uygulanmaktadır.

E-Posta Limiti: Hosting hesapları saatlik gönderim limitlerine tabidir, saatte 150 adet mailden fazla mail gönderilemez. Ayrıca php-mail fonksiyonu kapalıdır.

Yedeklemeler: Tüm hosting hesaplarımız her hafta otomatik olarak yedeklenmektedir. Yine de her müşterimiz yedeklerini düzenli olarak almalıdır. Yedekleme tamamen müşterilerimizin sorumluluğundadır.


Amaca Uygun Web Hosting Hizmetleri

Bir internet sitesi için temin edeceğiniz web hostingin taşıdığı özellikler, amaca uygun olmalı… Çünkü amaca uygun olmayan hostingler sizi zor durumda bırakabilir.

Bunun yanı sıra amaca uygun olmayan hostingler için fazladan ücret ödemeniz söz konusu olabilir. Bu durumları yaşamamak için internet sitenize uygun bir hosting paketi tercih etmelisiniz.

Tercih edeceğiniz hosting paketinin taşıdığı özellikler internet sitenizle doğrudan alakalı olmalı… Bu durumun farkında olan Artirex, müşterileri için ihtiyaç duyulan hosting paketlerini aktif olarak temin eden önemli bir ajans… 

Aşamalı Hosting Hizmetlerine Ulaşmak Çok Kolay

Artirex sayesinde aşamalı web hosting hizmetleri satın almak oldukça kolay… Sağlanan aşamalı hosting paketleri sayesinde, fazladan hosting hizmeti satın alarak fazla ücret ödemeniz gerekmez. 

Talimat vermeniz durumunda Artirex çalışanları hosting ihtiyacınızın yetersiz kalması durumunda size bir ileri paketin hizmetini sağlar. Böylece internet siteniz hiçbir zaman kesintiye uğramaz ve her zaman aktif olarak hizmet verir.

Bu sayede hem fazladan ücret ödemiş olmazsınız, hem de ödediğiniz ücretin hizmetini tam ve doğru bir şekilde almış olursunuz. İnternet siteniz her zaman yayında kalırken, bu yayın için sadece kullandığınız hosting miktarı kadar ücret ödersiniz.

Yedi Yirmi Dört, Kesintisiz

Web hosting alanında verdiği hizmetlerin yedi gün yirmi dört saat devam etmesini ve kesintisiz olmasını çok önemseyen Artirex, hosting hizmetlerini bu ölçülerle sağlıyor.

Hiçbir zaman kesilmeyen ve sorun çıkartmayan hosting paketleri ile müşterilerinin internet sitelerini bünyesinde barındıran Artirex, bu hizmetlerini senenin her vakti sürdürüyor ve bir an bile hosting hizmetlerinin kesintiye uğramasına izin vermiyor.

Siz de internet sitenizin kesintisiz, hızlı ve güvenli bir yayın yapmasını arzu ediyorsanız, bu arzularınızı Artirex sayesinde kolayca hayata geçirebilirsiniz. Artirex’in sunduğu hosting paketleri yüzde yüz güvenli paketlerdir. Bu paketleri kullanan internet sitelerinde hiçbir şekilde hostingten kaynaklı güvenlik açığı oluşmaz. 

Her Zaman Online Destek Sunuyorlar

Web hosting satışları ile birlikte satışını yaptığı hosting paketleri için müşterilerine online destek sunan Artirex, bu desteği ile kesintisiz hosting anlayışını pekiştiriyor. 

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her anda firma çalışanlarına ulaşarak gerekli teknik yardımı alabiliyorsunuz. Bu yardım neticesinde internet sitenizin yayınları firma tarafından teknik anlamda destekleniyor.

Bu desteği de arkanıza alarak, kesintisiz ve sınırsız hosting kullanmanın keyfini Artirex ile çıkartabilirsiniz. Artirex hosting paketlerine, firmanın resmi internet sitesi üzerinden dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!