yükleniyor

Sosyal Medya Danışmanlığı

Kişi ve Kurumlara Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı ile dijital dünyanın liderlerinden olun.

Dijital kullanıcı istatistiklerine göre dünyadaki 7 milyar nüfusun 2 milyarı sosyal medya kullanıcısı. Bu da 2 milyar sosyal medya kullanıcısının vaktinin çoğunu internette geçirdiği anlamına geliyor. Akıllı telefonlardan uygulama kullanımının %51’inin sosyal paylaşım siteleri olduğunu düşünürsek sosyal medya platformlarında bulunmanın ne kadar gerekli olduğunu anlayabiliriz.

Siz de sosyal medya sitelerinin iletişim gücünü tüm dünya markaları gibi kabul ettiyseniz profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hedef kitlenize düşük maliyetli platformlarla ulaşarak dijital dünyadan kazancınızı 2’ye hatta 10’a katlayabilirsiniz.Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetini Kimler Almalı?

  • Kişisel ve Kurumsal Web Sitesi Olanlar
  • İnternetten Para Kazanmak İsteyenler
  • Sosyal Medyada Marka Duruşu Kazanmak İsteyenler
  • Takipçilerini Artırmak İsteyen Markalar
  • E-Ticaret Sitesi Sahipleri, Reklam ve Pazarlama Ajansları

Sosyal Medya Danışmanlığı, Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanı ve danışmanları arasında yer alan Artirex Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti, kişi ve kurumlara özel çözümler ve uluslararası yöntemler.

Sosyal Medya Danışmanı Nedir?

Sosyal Medya Uzmanı, kısıtlı veri ve argümanla kurum/markanıza Sosyal Mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran kişidir. Sosyal Medya Uzmanlığı gün geçtikçe daha popüler hale gelen önemli konulardan biridir.
Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir.Bir sosyal medya uzmanın görevi tam da bu noktada başlar.

Sosyal Medya Uzmanı oluşturacağı strateji ile önce markanızın konumlanmasını sağlar, daha sonra da edinilen bu konumun korunması ve yükseltilmesi için çaba gösterir. Sosyal Medya Uzmanı bir grafik tasarımcısı değildir,  web tasarımcısı değildir, yazılımcı hiç değildir.

Sosyal Medya Uzmanı; sosyal mecrada yaşayan, kendine özgü tecrübe ve donanıma sahip, sosyal mecraların ince çizgilerini takip eden ve yöneten özel insanlardır.

Sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Uzmanları elindeki materyalleri en iyi ve özgün şekilde kullanmakla yükümlüdür. Her ne kadar ülkemizde digital pazar halen beklenilen seviyeye gelmese de sektörel rekabet üst seviyelerdedir. Her kurum bir gün Sosyal Mecra ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Bu noktada trik, ne kadar hazırlıklı olup olmadığınızla ilintilidir. Sosyal Medya Uzmanı sizi bu uzun maratona hazırlar ve rekabet edebilmenizi sağlar.

Markanızı emanet ettiğiniz Sosyal Medya Uzmanlarının çalışmalarından verim alabilmek, aslında oldukça basittir.

  • Sosyal Mecralarda yer almaya karar vermek,
  • Yeterli bütçe ayırmak,
  • Kurum/marka olarak beklentilerinizin ne olduğunu doğru bir dille aktarmak,
  • Son olarak da doğru bir sosyal medya uzmanı ile çalışmak.

Yukarıdaki maddeleri sağlayan bir reklam veren kesinlikle verimli bir kampanya ya da reklam projesi yürütecektir, bu kaçınılmaz bir paradokstur.  Digital mecraya ayrılan reklam bütçeleri diğer mecralara göre düşüktür, karşılığında ancak elde edilen olumlu sonuçlar filtrelenemeyecek kadar fazladır.


Siz de zaman kaybetmeden bu dünyada yerinizi alın ve markanızı bu işin uzmanlarına emanet edin. Başarılı bir Sosyal Medya Danışmanını çok uzaklarda aramanıza gerek yok! Artirex Web Tasarım ve Sosyal Medya Ajansı olarak, Sosyal Medya Danışmanlığında size bu hizmeti vermekten mutluluk duyacağız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!